Plantacja jodły kaukaskiej

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się produkcją jodły kaukaskiej oraz świerka na choinki bożonarodzeniowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową zarówno choinek ciętych jak i w doniczkach.

Nasze plantacje znajdują się w województwie zachodniopomorskim i łącznie zajmują obszar ponad 150 hektarów.

Wieloletnie doświadczenie w uprawie, staranność i systematyczność zabiegów pielęgnacyjnych sprawia, że nasze drzewka uważane są za jedne najpiękniejsze w kraju jak i w Europie.

Oferujemy jodłę kaukaską (Abies nordmanniana) w trzech różnych klasach jakościowych, w rozmiarach już od 100 cm.

I klasa – są to najpiękniejsze drzewa, praktycznie pozbawione wad. Charakteryzują się prostym pniem, równomiernymi, gęstymi i intensywnie zielonymi gałęziami. Mają wybitnie stożkowaty pokrój, a igły są grube i długie.
II klasa – drzewa w tej kategorii mają cechy I klasy, ale nie są tak gęste i równomierne. Jest to produkt przeznaczony do masowej sprzedaży.
III klasa – drzewa tej klasy są gorzej wybarwione oraz lekko niekształtne.
W ofercie mamy również świerka pospolitego (Picea abies) i kłującego (Picea pungens).

Wszystkie nasze drzewka po ścięciu są siatkowane i paletowane, a ta usługa oraz załadunek na samochód jest wliczony w koszt.

Zalety siatkowania:

- ułatwienie i zmniejszenie kosztów transportu - drzewka zajmują mniej przestrzeni, co daje oszczędność miejsca i ułatwia przenoszenie spakowanych choinek.

- większe bezpieczeństwo - siatka unieruchamia gałęzie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia drzewek w transporcie.

- łatwe pakowanie - dzięki temu, że siatka ma formę rękawa, który nakłada się specjalną tubę, pakowanie jest łatwe i bardzo sprawne.

Promocja!! choinki 150-250 już od 16,00 zł

 

Więcej informacji pod nr tel.: 690-582-859