Choinki żywe

Żywe choinki świąteczne najwyższej jakości? Jeśli w okresie świątecznym w domu chcemy się cieszyć wyjątkowym zapachem drzewka choinkowego, konieczne jest zdecydowanie się na żywe drzewka. Takie drzewka doskonale wpisują się w klimat Świąt. Decydując się na choinki żywe, niezbędne jest wybranie odpowiedniego typu drzewka. Konieczne jest ustalenie, jaka choinka na święta będzie właściwa. W Orfo.pl służymy nie tylko wysokiej jakości asortymentem w tym zakresie, ale też poradą.

Choinki żywe - sprzedaż

Gdy wybiera się naturalne drzewko w celu wykorzystania  w okresie świąt Bożego Narodzenia, można decydować się zarówno na choinki w wersji ciętej, jak i też w donicach. Gdy postawi się na choinki cięte, będą one mogły być wykorzystywane wyłącznie przez okres świąteczny. Po okresie świąt takie choinki tracą swoje właściwości. Jako specjaliści wiemy jedno – bardzo ważne jest zdecydowanie się na takie drzewka, które:
  • charakteryzuje żywy, zielony kolor,
  • nie posiadają żadnych pożółkłych igieł.
świąteczne choinki żywe
Jeśli choinki mają dłużej zachować swoje walory, niezbędne jest zdecydowanie się na drzewka sprzedawane w donicach. Choinki znajdujące się w donicach nie wymagają stosowania do nich stojaków. W stosunku do ciętych choinek pozwala to uzyskać pewne oszczędności podczas świątecznych zakupów. Zakup zdrowego drzewka gwarantuje, że nie będzie ono traciło igieł. Możemy mieć w ten sposób pewność, że drzewko nie zabrudzi salonu, a choinki będą warte swojej ceny.

Choinki żywe najwyższej jakości - skorzystaj z naszej oferty

W odróżnieniu od sztucznych choinek, żywe choinki świąteczne trzeba odpowiednio wyselekcjonować, aby spełniały oczekiwania. Ważne jest postawienie na takie miejsca realizowania zakupów, które będą gwarantować odpowiednio hodowane oraz przygotowane do sprzedaży drzewka. Im większe doświadczenie w hodowli drzewek na choinki świąteczne posiada wybrana firma, tym można liczyć na znacznie zdrowszą i trwalszą choinkę.

Takie choinki będą się nie tylko znacznie lepiej prezentować, ale będą mogły być użytkowane zgodnie z oczekiwaniami w odpowiednio długim czasie. Chcąc pozyskać choinki świąteczne, warto decydować się na oferty firm mających odpowiednie doświadczenie w produkcji takich drzewek. Pod tym względem w ORFO od 25 lat zajmujemy się produkowaniem choinek świątecznych.

W ofercie firmy znajdują się takie choinki jak:

Jednak nasza oferta to nie tylko choinki cięte i w donicach, ale również sadzonki. Zajmujemy się uprawą sadzonek drzew iglastych, która obejmuje między innymi jodły (m.in. jodły kaukaskie), świerki, sosny. W ofercie znajdują się sadzonki w różnym wieku, czyli od dwuletnich do czteroletnich. Cały proces produkcji oraz przygotowania sadzonek do sprzedaży gwarantują duży wybór i najwyższą jakość choinek.

Dlaczego warto postawić na nasze choinki?

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić:

  • dostawy produktów realizowane odpowiednimi pojazdami ciężarowymi
  • produkcję drzewek z najwyższej klasy, wyselekcjonowanych przez specjalistów nasion
  • wyjątkowe prezentujące się choinki bożonarodzeniowe

 

Sprawne realizowanie zamówień pozwala nam zapewnić klientom możliwość wygodnego pozyskania drzewek, jak też sadzonek, które będą w stanie w pełni spełnić oczekiwania zarówno pod kątem jakości, jak i też wyglądu.