Świerk kłujący

Świerk kłujący to kolejny gatunek drzew, które oferujemy. Sprzedajemy go zarówno w wersji ciętej, jak i tej w doniczce. Ponadto poszczególne typy drzewek dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki temu każdy klient znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

 

Nasza plantacja świerka kłującego jest źródłem drzew, z których wiele staje się później choinkami bożonarodzeniowymi. Ponieważ nasza plantacja prowadzona jest z pasją, doświadczeniem i dużym zaangażowaniem, zapewniamy wysokie walory estetyczne naszych drzewek. Drzewka są gęste, zielone i kształtne, przez co stanowią doskonałe świąteczne dekoracje.

Świerk kłujący dla każdego

Świerk kłujący posiada stożkową koronę i charakterystyczne igły, które są sztywne, zaostrzone i bardzo kłujące, na co zresztą wskazuje sama nazwa. Nasza plantacja świerka kłującego prowadzi zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż choinek. Świerk kłujący w doniczce jest u nas dostępny w rozmiarze od 0,6 m do 1,5 m, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie choinkę lub zebrać odpowiedni komplet drzewek. Natomiast świerk kłujący cięty, jest u nas dostępny w wysokościach znajdujących się w przedziale od 1,25 m do 2,5 m. Drzewka cięte cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród mieszkańców bloków i apartamentów. 

Jednak świerk kłujący może być dekoracją nie tylko w domach prywatnych, ale również w budynkach użyteczności publicznej lub w placówkach komercyjnych. Świąteczne dekoracje pojawiają się przecież m.in. w: galeriach handlowych, szkołach, na rynkach, a nawet w urzędach. Wszystkie choinki, które pochodzą z naszej plantacji są drzewkami wysokiej klasy, charakteryzującymi się wysokimi walorami estetycznymi.

 60-80

 80-100

100-125

Świerk kłujący po świętach - co z nim zrobić?

Warto zauważyć, że po zakończeniu okresu bożonarodzeniowego drzewko można zasadzić na działce lub w ogródku. Dysponując balkonem lub tarasem to tam można wynieść drzewko i przechować je do kolejnych świąt.