Jodła kaukaska w donicy

Jodła kaukaska w doniczce dobra do domu i ogrodu

W naszej ofercie można znaleźć jodłę kaukaską kopaną z gruntu wprost do donicy oraz jodły ukorzenione, uprawiane od początku w donicach.

Jodła kaukaska w donicy to świetny sposób na udekorowanie tarasu, balkonu lub domu. Można ją wykorzystać jako świąteczną choinkę, którą następnie będzie można przesadzić do ziemi. Drzewka ukorzenione w doniczkach są u nas dostępne w różnych rozmiarach. Najmniejsze mają 60-80 cm, jodły średnie mieszczą się w przedziale 80-100 cm, a największe mają 100-125 cm.

Rozbieżność w rozmiarach pozwala wybrać drzewko najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom. Rośliny w doniczce z łatwością można przewieźć, a następnie postawić w domu lub przesadzić do ziemi. Jodła kaukaska ukorzeniona w doniczce to świetna alternatywa dla drzewek ciętych, wykorzystywanych jako choinki.

Jodła kaukaska Excellent

Są to najpiękniejsze drzewa, praktycznie pozbawione wad. Charakteryzują się prostym pniem, równomiernymi, gęstymi i intensywnie zielonymi gałęziami. Mają wybitnie stożkowaty pokrój, a igły są grube i długie.

 60-80 cm

 80-100 cm

100-125cm

125-150cm

Jodła kaukaska Comfort

Drzewa w tej kategorii mają cechy I klasy, ale nie są tak gęste i równomierne. Jest to produkt przeznaczony do masowej sprzedaży.

80-100 cm

100-125cm

125-150cm

Jodła kaukaska kopana z gruntu

Jodła kaukaska kopana z gruntu to drzewka, które dostępne są u nas w różnych rozmiarach, a ich przystępna cena sprawia, że cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Poza ceną liczą się również walory wizualne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na hodowanie gęstych, kształtnych, pięknie zielonych drzewek, które z pewnością staną się ozdobą każdej działki lub każdego pomieszczenia, w którym się znajdą.

Kupując drzewka ukorzenione w doniczce można cieszyć się ich pięknem w mieszkaniu, a po świętach posadzić do ogrodu.