Świerk kłujący w donicy

Jedną z pozycji w naszej ofercie jest świerk kłujący w donicy. Przystępna, niewygórowana cena i dostępność drzewek w różnych rozmiarach, to główne atuty naszych produktów. Podobnie jak jakość roślin oraz ich wygląd. Nie sposób wręcz nie wspomnieć o walorach estetycznych naszych choinek, docenianych przez Klientów indywidualnych i hurtowych.

Excellent

Są to najpiękniejsze drzewa, praktycznie pozbawione wad. Charakteryzują się prostym pniem, równomiernymi, gęstymi i intensywnie zielonymi gałęziami. Mają wybitnie stożkowaty pokrój, a igły są grube i długie.

 60-80cm

80-100cm

 100-125cm

Atrakcyjny świerk kłujący w donicy

Świerk kłujący w doniczce świetnie prezentuje się jako drzewko bożonarodzeniowe. Doniczka z przystrojoną choinką może stanąć wewnątrz domu lub na balkonie czy też tarasie. Sprawdzi się także jako dekoracja ogrodowa. Świerk kłujący w donicy jest u nas dostępny w różnych rozmiarach. Najmniejsze dostępne drzewka mają 60 cm, największe zaś – 1,25 m.

Dzięki temu, nawet w niewielkiej kawalerce zmieści się ładne, kształtne drzewko. Świerk kłujący posiada charakterystyczną stożkową koroną. Ponadto ta odmiana świerka ma zaostrzone, sztywne i bardzo kłujące igły. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy świerk kłujący w donicy pochodzący z naszej plantacji jest drzewkiem wysokiej klasy, kształtnym i gęstym.

Świerk kłujący w donicy można postawić wszędzie – wewnątrz i na zewnątrz. Dlatego dysponując działką, po zakończeniu okresu świątecznego warto przesadzić drzewko do ziemi. Jeśli natomiast brak miejsca, w którym można by przechować roślinę do kolejnych świąt.